Web Sitesi Geliştirme

Web sitesini geliştirme süreci, yapılan tasarımı işlevsel ve sürdürebilir bir siteye dönüştürmektir. O yüzden bu süreci dikkatli ve titiz yürütmeye özen gösteririz.

Sürdürebilir web çözümlerimiz ile tanışın

Her cihazda uyumlu çalışan özel web tasarım uygulamaları geliştiriyoruz. İşletmenizin karşılaştığı zorluklar karşısında, baştan aşağı geliştirdiğimiz uygulamanın her adımlarını bilerek hızlı bir şekilde sorunlarınıza ve isteklerinize cevap veriyoruz.

Kullanıcı dostu uygulamalar

Herhangi bir işletmenin başarısı, büyük ölçüde bir web sitesinin kullanılabilirliğine bağlıdır. Müşterilerinize sorunsuz bir deneyim sunarak, onların dikkatini çekmek ve web sitenizin trafiğini yükseltmek için çözümler üretiriz. 

Rüzgar Digital ekibi olarak web sitesi geliştirme hizmetlerine her zaman ilk kullanıcı yaklaşımını benimser ve hedef kitlenizin web sitenizden memnun kalması için çalışırız.

Verimli Büyüme

Özellikle bir startup işletiyorsanız ve ürününüzü mümkün olduğunca çabuk piyasaya sürmek istiyorsanız, sıfırdan tam teşekküllü bir ürün oluşturmak oldukça kaynak tüketen bir çaba olacaktır. Ürününüzün az bir kaynakla önce tanıtımını yapabilir ve daha sonra müşterilerinizin geri bildirimlerine göre beraber büyütebiliriz.

Özgün Marka Kimliği

İnternette 1,7 milyardan fazla web sitesi var ve çoğu birbirine benziyor. İşletmenizi böylesine rekabetçi bir dijital ortamda öne çıkarmak için alışılmadık ve akılda kalıcı bir tasarıma ihtiyacınız olacak. Web tasarım şirketimiz, hedef kitlenizde yankı uyandıracak marka kimliğinizi oluşturacak ve işlevsel bir web sitesine dönüştürecektir. Daha fazla bilgi için web tasarım hizmetlerimize bakabilirsiniz.

Daha Hızlı Geliştirme

İstatistiklerimiz, projeleri diğer özel ve özgün web tasarım yapan ajanslara kıyasla daha hızlı teslim ettiğimizi açıkça gösteriyor. Bu da rakiplerinize kıyasla piyasada daha hızlı çalışmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Trend olan web geliştirme teknolojileri

Web geliştirme teknolojilerinde trendler hızla değişmektedir, Bu nedenle alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize rakiplerinin önüne geçirecek uygulamaları sunmaya özen göstermekteyiz. Bu sayede, birinci sınıf bir deneyim sunarak müşterilerinizi memnun edebilir, web sitenizin google ve diğer arama motorlarındaki sıralamalarını yükseltebilir ve hizmetleriniz için pazarınızı genişletebilirsiniz.

Bütçenize göre planlama

Bir web sitesi geliştirme projesinin maliyetini tahmin etmek, projenin ihtiyaçlarına göre zaman zaman zor olabilmektedir. Bunun birçok sebebi olabilmektedir. Örneğin; Başka sitelerdeki her şeyin web sitelerine eklemenin kolay olduğu düşünülebilir veya bir web sitesi tasarlamanın ne olduğu konusunda bilgi eksikliği olabilir. Bu, sürecin basit olduğunu düşünmelerini sağlar ki, durum böyle değildir. Bu yüzden iş ortaklarımızla iş birliğini çok önemseriz. Web sitesinin çerçevisini ve maliyetini belirlemek için aşağıdaki bazı sorulara cevap bulmaya çalışırız:

 • Sitenizin içeriğini düzenleyebilecek ya da yardımcı olabilecek birisi var mı?
 • Web barındırma hizmetini siz mi üstleneceksiniz?
 • Web sitenizin teslim tarihi belirli midir?
 • Web siteniz için kaç sayfaya ihtiyacınız var?
 • İşletmenizin, markanızın görsellerini, içeriklerini siz mi sağlayacaksınız?

Web sitesi geliştirmenin kendi tarafımızdaki planlaması da sırayla aşağı yukarı şu şekildedir: 

 1. Proje hedefleri - Yapmamız gerekenler, hedefler ve web sitesinin ana planı oluşturmak.
 2. İlgili aşamalar - Web sitesini tamamlamak için gerekli adımları ve ayrıntıları oluşturmak.
 3. İş bölümü - Belirlenen web sitesi aşamalarının iş dağılımını yapmak.
 4. Takvim Oluşturma - Yapılacak işleri teslim tarihine kadar sırayla dağıtmak.
 5. Test - Sitenin tüm işlevselliğini, tüm cihazlarda görünümünü ve optimizasyonu test etmek.
 6. Yayına Alma - Web sitesini yayına alıp teslim etmek. 

Web sitesi işlevselliğini sağlamak, deneyiminizi geliştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanmaktayız.
Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için Kullanım Şartlarımıza bakınız.