Web Site Analizi

Web Sitenizi Verilerle Analiz Ederek Doğru Yola Sokun

Web sitenizin SEO performansından memnun musunuz? Eğer cevabınız hayır ise, web sitenizin potansiyelini web site analizimizle ortaya çıkartın.

Web Site Analizi görseli

Web sitesi analizini ciddiye alın

Web sitesi analizi, web sitesinin iç yapısı incelemek ve web sitesi trafiğini hem nicelik hem de nitelik olarak ölçmek için SEO yönteminin önemli bir parçasıdır. Web siteniz ne kadar doğru çalışıyor? Sitenizin arama motorlarındaki varlığını nasıl artırabilirsiniz? Bu önemli soruların cevapları, ciddi bir web sitesi analizi yaptığımızda gelir.

Web siteniz baştan aşağı analiz edildikten sonra ekibimiz işletmenizin uzun vadeli ve kısa vadeli hedeflerini belirleyecektir.

Rüzgar Digital olarak web sayfalarının arama motorundaki performansını yanı sıra bağlantılarının her birinin doğasını ve performansını analiz ediyoruz. Tamamen bilgimiz dahilindeki bir süreç olarak, bu alanda 5 önemli alanı ele alıyoruz:

  1. Tasarım
  2. Kodlama 
  3. Kullanılabilirlik
  4. İçerik
  5. SEO

Ekibimiz, geliştirilebilecek eksik alanları tespit ederek hataları ve önerilerileri kapsayan bir analiz sunar. Web sitenizi hangi noktada geliştirmeniz gerektiğini öğrenmeye hazırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu sayfalar da ilginizi çekebilir:

Web sitesi işlevselliğini sağlamak, deneyiminizi geliştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanmaktayız.
Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için Kullanım Şartlarımıza bakınız.