Web Tasarım

Bir web sitesi, işletmenizin internetteki temsilidir. İyi tasarlanmış bir web sitesi sizi bir sonraki seviyeye taşımaya yardımcı olacaktır ki bizim de önceliğimiz budur.

Özgün web tasarım ile rüzgarı arkanıza alın!

Web sitesi, müşterilerinizle etkileşimler oluşturmanın anahtarıdır. Bu nedenle, müşterilerinizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış özgün web siteleri yapıyoruz. Herkesten farklı olan, özel olarak tasarlanmış bir web sitesinin konforunu yaşayın. Bizimle sektörünüzde fark yaratın!

İşlevsel web sitesi tasarımı

İyi tasarlanmış web siteleri, estetik hoş görünümden çok daha fazlasını sunmayı amaçlar. Ziyaretçilerin ilgisini ve dikkatini çekmek için görseller, metin ve etkileşimleri kapsayan çeşitli işaretler aracılığıyla insanların ürünü, şirketi ve markayı anlamalarına yardımcı olur. Bu, sitenizin her öğesinin belirli bir hedef doğrultusunda çalışması gerektiği anlamına gelir.

Hem görünüm hem de işlevi dikkate alan baştan aşağı düzenli bir web tasarım süreci, iyi bir web sitesinin tüm elementlerinin birbirbiyle uyumlu bir görünüm oluşturmasını sağlayacaktır.

Bizim için iyi bir web sitesi tasarlamak için belirli adımları takip etmek gerekir:

  • Hedef belirleme: Web sitesinin hangi hedefleri yerine getirmesi gerektiğini belirlemek için iş ortaklarımızla birlikte birlikte çalıştığımız adım. Amaç ve projenin hedefini çizmek.
  • Kapsam: Sitenin hedeflerini öğrendikten sonra projenin kapsamını oluşturabiliriz. Yani, sitenin amacı gerçekleştirmek için ihtiyaç duyacağımız web sayfaları ve özellikleri. Bunları oluşturmak için zaman çizelgesi.
  • Site haritası ve iskeleti oluşturma: Web sitesinin kapsamını tanımladıktan sonra, kapsamdaki sayfaların içerik ve özelliklerin birbiriyle nasıl ilişki kuracağını tanımlayabiliriz. Site haritasını ve iskeletini oluşturmaya başlayabiliriz.
  • İçerik oluşturma: Artık aklımızda sitenin daha büyük bir resmi oluşmuş olacaktır, Sayfaların tek bir konuya ve anahtar kelimeye odaklanmasına yardımcı olmak için her zaman arama motoru optimizasyonunu (SEO) göz önünde bulundurarak tek tek sayfalar için içerik oluşturmaya başlayabiliriz. Bir sonraki aşamamız için üzerinde çalışabileceğiniz gerçek içeriğe sahip olmamız çok önemlidir.
  • Görsel öğeler: Site mimarisi oluştuktan sonra bazı içeriklerle markanın görseller üzerinden anlatılmasına başlayabiliriz. İş ortağımıza bağlı olarak, bu önceden belirlenmiş olabilir veya sıfırdan markanın görsel kimliğini ve stilini oluşturmak gerekebilir. 
  • Test: Şimdiye kadar tüm sayfalarımızı gerekli tüm teknik detaylarla ele aldık ve ziyaretçilere, kullanıcılara nasıl gösterileceğini tanımladık. Her şeyin doğru çalışacağından emin olmak için, kullanıcı deneyimi sorunlarından kaçınmak ve basit bağlantı sorunlarının önüne geçmek için tasarımın tüm cihazlardaki görünümünü yeniden gözden geçirmemiz oldukça önemlidir.

Çoklu cihaz uyumlu web tasarım

Web'de arama yapmak için çoğu zaman cep telefonlarının kullanıldığı artık bir sır değil. (tam olarak internet trafiğinin %53,3'ü ve tüm online alışverişlerin %40'ı). Web sitelerimiz, kullanıcı deneyimine (UX), müşteri etkinliğine ve yükleme hızını dikkate alan, mobil öncelikli bir yaklaşımla oluşturulur. Sitenizin masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda kullanımı rahat ve çalışır olmalıdır. Aksi takdirde müşteri kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Web sitelerimiz tüm ekran boyutlarına uyumludur ve yenilikçi bir kullanıcı deneyimine sahiptir; bu sayede, web stenizin tüm cihazlarda hedef kitlenizle etkileşime geçtiğinden emin olacaksınız. 

Deneyim, uzmanlık ve tutkuya sahip bir ajansız

Web tasarım ajansımız, web sitelerinde her zaman neyin en iyi göründüğünü ve işe yaradığını bilecek deneyim ve uzmanlığa sahiptir. Kaynaklarınız azsa veya bu alanadaki bilgileriniz çok yeterli değilse bile, deneyimli ve profesyonel tasarım ekibimiz her zaman beklentilerinizi aşan bir şey bulabilecek ve markanızın dijital ortamdaki değerini arttırmak için size uygun imkanları sunacaktır.

Kodlarımızda güvenilir bir web tasarım ajansı olmak var

Her türlü proje için uygun fiyatlı web tasarım hizmetleri sağlamayı öze gösteriyoruz. Her alanda şirketlerin farkındalığını oluşturmaya yardım etmekten web sitelerinin müşteri etkinliklerini geliştirmeye kadar her şeyi yapmaya devam ediyoruz. İşimize ve müşterilerimize verdiğimiz önem sayesinde, en iyi web tasarım ajansı olmak için bu yolculuğa çıktık!

Web sitesi işlevselliğini sağlamak, deneyiminizi geliştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanmaktayız.
Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için Kullanım Şartlarımıza bakınız.