Yönetim Paneli

Verimli ve Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli Çözümleri

Yönetim Paneli ile web sitenizi güncel içeriklerle yenilemeniz sağlanır. Web sitenizle yönetim panelinizi entegre ederek içeriklerinizi hedef kitlenizle anında buluşturun.

Yönetim Paneli görseli

CMS ile web sitenizi güncel tutun

Web sitenizin içeriklerini bir CMS (İçerik Yönetim Sistemi) aracılığıyla kontrol etmiyorsanız, muhtemelen web sitenizi çok fazla güncel tutamıyorsunuzdur. Bu da kitlenizin her ziyarette aynı sayfa ve içeriklerle karşılaşmasıyla sonuçlanıyordur. Web sitenizi düzenli blog yazıları, makaleler vb. ile güncel tutarak hem SEO için hem de kitleniz için hazır tutmanız çok önemlidir.

Bir panel aracılığıyla web sitenize sık eklenen içerik olmadan kitleniz tarafından dinamik, güvenilir bir işletme gibi görünmeniz mümkün değil. Ayrıca, arama motorları da sizi düzenli olarak güncellenen web sitelerinin yanına sıralamaya sokmayarak arama sonuçlarında geride gözükmenize neden olacaktır.

Rüzgar Digital olarak panel (CMS) kullanımını gerekli görerek ön yüz geliştirme sürecini bunu dikkate alarak yapıyoruz. Bu sayede entegrasyon altyapısı ilk aşamada hazırlanmış oluyor.

Web sitenizde yerleşik bir panele sahip olarak; maliyet ve zamandan tasarruf sağlayacak, içerik yönetimi, içerik ekleme gibi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekseniz. Panel entegrasyonu ile ayrıca web sitenizin bakımı, yeni özellikler ekleme, dosya, belge yönetimi ve görselleri değiştirmek gibi birçok avantaj da elde ederseniz.

Mevcut web sitenizde halihazırda yerleşik bir CMS yoksa, web sitenizin bir parçası olarak planlamanızı öneririz. Ancak, kullanabileceğiniz seçeneklerin sayısını göz önünde bulundurarak, araştırmanızı yapmanız ve web sitenize ve gereksinimlerine en uygun CMS seçeneğini bulmanız önemlidir.

Güçlü bir teknik altyapıya sahip olmamak veya web sitesinin nüanslarını anlamamak, bir CMS seçmenizi ve web sitenize entegre etmenizi zorlaştırabilir. Rüzgar Digital ekibi olarak önce web sitenizi ve ihtiyaçlarını anlayarak sizin için yararlı olacak panel sistemlerini öne çıkaracağız. Sitenize en uygun seçenekleri sunacağız ve karar vermenize yardımcı olacağız. Ayrıca panel entegrasyonunu sağlayarak her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için düzenli site kontrolleri yapacağız.

Bu sayfalar da ilginizi çekebilir:

Web sitesi işlevselliğini sağlamak, deneyiminizi geliştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanmaktayız.
Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için Kullanım Şartlarımıza bakınız.